דיני חוזים

עריכת חוזים היא החלק הפחות אטרקטיבי בכל תהליך בו יש לחתום על הסכם בין שני הצדדים. בין אם מדובר בהסכם מכירה בין שתי חברות, בין אם מדובר בהסכם רכישה של נכס מסוים וגם אם מדובר בהעסקת עובד להתחלה במקום עבודה חדש, חוזה הוא דבר חשוב ואף חיוני, על מנת לעגן את ההסכמים שבעל פה על מסמך שריר וקיים.

אך כדי לערוך חוזים לא די אך ורק בשני אנשים. על מנת לתת לחוזה תוקף משפטי, על מנת שבמידה ואחד מהצדדים יפר אותו, יהיה חשוב מאוד שלעריכת החוזה יצטרף עורך דין שבקיא בתחום דיני החוזים. באמצעות עו”ד תוכלו לעגן סעיפים משפטיים שיעזרו לכם בהמשך הדרך ולא משנה באיזה הסכם מדובר.

דיני חוזים

סוגי הסכמים וחוזים שונים

סוגי ההסכמים הינם רבים ומגוונים. ישנם הסכמי מקרקעין שעוסקים בהסכם של רכישה או מכירה של נכס מסוים לצד הסכמי מקרקעין שעוסקים דווקא בשכירות. ישנם הסכמי הלוואות שחותמים בין שני אנשים או בין אדם לבנק, לצד הסכמי העסקה. בכל המקרים הללו עו”ד מנוסה ומקצועי יוכל לענות לכם על השאלות בתחום המשפטי עליהן תצטרכו תשובה, בוודאי ובוודאי כשמדובר בחתימת חוזה עם חברה גדולה שלמרות גודלה אינה מחזיקה במחלקה משפטית נרחבת, שדואגת לעבור על כלל החוזים הנחתמים במסגרת החברה.

סגור לתגובות.