בקשת אזרחות ישראלית

כל אדם המעוניין להפוך ולהיות אזרח ישראלי כפוף לחוק מסדיר את זכויותיו וחובותיו הלא הוא חוק האזרחות 1952 (התשי”ב). אדם המעוניין לבקש מהמדינה אזרחות ישראלית כפוף לעמידה במספר תנאים מקדימים וזאת על מנת להגדיל את ההסתברות לזכייה באזרחות הישראלית הנכספת.

מי זכאי לקבל אזרחות ישראלית?

אלו הם התנאים לקבלת אזרחות בישראל:

  • השתקעות והעברת החיים לישראל
  • הימצאות רצופה במשך 3 שנים בתחומי מדינת ישראל
  • קבלת אזרחות כבוד
  • ידיעת השפה העברית
  • מוכנות לוותר על אזרחות קודמת
  • נישואין עם בן/בת זוג ישראלי/ת
  • ועוד

בקשת אזרחות ישראלית תעודה

נדרש סיוע מעו”ד מומחה בעת תהליך הסדרת מעמד בן/ת זוג. אם אתם נחשבים לבעלי מעמד של “ידועים בציבור” או קיימתם חתונה אזרחית דעו כי קיימת זכאות למעמד חוקי בישראל עבור בן/ת הזוג שלכם. לאיזה מעמד בדיוק זה כבר תלוי. יתכן שלתושבות קבע או תושבות זמנית. זה כבר תלוי בהתאם לתנאים לזכאות שקבע המחוקק. פנו אלינו ונשמח לעזור בנוגע להסדרת מעמד בן או בת הזוג שלכם.

אנחנו במשרד עורכי דין הגירה והתאזרחות ג’רמי עזרא מגישים סיוע במקרים אלו משלב א’ בו אנחנו מגישים בקשה לקבלת מעמד חוקי ועד ייצוג מלא מול הרשויות. יהיה לכם יותר קל עם עורך דין אזרחות ישראלית לצידכם. כך ישתפרו ללא הכר סיכוייכם לקבל בפועל את האזרחות הנדרשת אשר מגיעה לבן/ת זוגכם. אנחנו נלווה כמו את כל לקוחותינו גם אתכם לכל אורכה של הדרך המפותלת עד להצלחה – וזה כולל נוכחות וליווי אישי במשרד הפנים ע”י עורך דין. עורך דין אזרחות ישראלית הוא מומחה בתחום האזרחי, אשר בכוחו לתת לקראת ההחלטה הרצויה לכם במשרד הפנים את כל הסיוע שיעזור לכם משפטית.

איך לקבל אזרחות ישראלית?

רק אזרח ישראלי יכול לבחור את נציגיו בכנסת, ורק הוא מחזיק בדרכון ישראלי. זה למעשה ההבדל היחיד בינו לבין תושב ארעי בישראל ואפילו תושב קבע בישראל. בוודאי שגם מי ששוהה במדינה בזכות אשרות כניסה זמניות למיניהן אינו זכאי למה שאזרח ישראלי זכאי לו.

באילו תנאים ניתן לקבל אזרחות ישראלית? זה נקבע בחוק האזרחות. בעלי המעמד כפי שכבר הבנתם זכאים לזכויות מלאות. האם אזרחות ישראלית אמורים לקבל רק יהודים העולים לכאן בצורה חוקית? לא ולא. קיימים מקרים נוספים – לדוגמה בת זוג שאינה יהודיה של אזרח ישראלי מגיעה ארצה ומשתקעת כאן, תהיה זכאית גם היא לאזרחות ישראלית (לוקח פרק זמן של כמה שנים).

רק משרד הפנים מחזיק בסמכות למתן אזרחות ישראלית ועל כן מתפקידנו ללוות אותך מול משרד הפנים. אנו סמוכים ובטוחים שאיתנו סיכויים הם מהגבוהים שישנם לקבלת אזרחות ישראלי בפשטות וקלות.

סגור לתגובות.