עו”ד הגירה לישראל

משרד עו”ד ג’רמי עזרא מייצג לקוחות פרטיים ומסחריים מזה 10 שנים בתחום ההגירה לישראל. הייצוג מתבצע מול לשכות רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים בכל רחבי הארץ.

מחפשים עורך דין הגירה לישראל?

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אנשים שהגיעו ארצה ומביעים רצון להישאר כאן לטווח ארוך. החל משנות ה- 90 ישראל הפכה ליעד עבור מהגרים רבים שהגיעו לכאן ומצאו תנאי מחיה טובים וזאת מבחינת שקט ביטחוני יחסי, כלכלה יציבה. בשל כך מדינת ישראל הפכה למקום אטרקטיבי למהגרים המגיעים ממקומות שונים. כידוע, לישראל מתאפשרת הגעה של יהודים וצאצאיהם וזאת מתוקף חוק השבות. בנוסף, קיימות מכסות שנתיות המאפשרת הגירת עובדים זרים לתחומי ישראל.

תהליך ההגירה לישראל

תהליך זה הינו תהליך סבוך וזאת בגלל עניינים וסיבות ביורוקרטיות כמו גם פסיכולוגיות. אחד המקרים העיקריים שניתן לראות להגירה הוא כמובן במקרה של זוגות ממדינות מוצא שונות החיים חיים משותפים. בכוחו של עורך דין המתמחה בהגירה לישראל לסייע וללוות אתכם בצורה צמודה לאורך התהליך.

ייצוג במשרד הפנים  – עורך דין לענייני הגירה לישראל

קבלת מעמד ו/או ביטול מעמד חוקי בישראל בליווי עורך דין המתמחה בדיני הגירה לישראל. לג’רמי עזרא כל הניסיון הדרוש להגיש סיוע לקוחות המבקשים קבלה, ביטול של מעמד חוקי בישראל או הפסקת ההליך המדורג למתן מעמד בישראל מסיבות שונות.

הסדרת כניסה לישראל / ביטול גירוש מישראל

משרדנו מטפל גם במקרים של גירוש מהארץ, סירוב להיכנס לישראל, קבלת צו גירוש מישראל, וכו’. אצלנו תזכו לליוי משפטי מקצועי גם בכל הנוגע לכניסה של בן/בת זוג לישראל והשגת אישור כניסה כפי שנדרש בחוק. בכל מקרי הכניסה לישראל וביטול צווי גירוש – פנו אלינו, משרד עו”ד המתמחה בתחומי הגירה והתאזרחות המשרת את תושבי ירושלים והסביבה.

פתרונות בתחום ההגירה לישראל

במצבים כמו אלו שתוארו בעמוד זה, בדגש על מניעת כניסה או קבלת צוו גירוש – הברירה היחידה הקיימת מגיעה בדמות הגשת עתירה לבית המשפט. הזמן משחק כאן תפקיד מרכזי ועל כן עליכם לפנות אל עורך דין הגירה לישראל בעל ידע וניסיון בתחום. בזכות הבנה מעמיקה בסוגיות ההגירה והשהייה בישראל יוכל עורך דין מתאים, במקרים רבים להפוך החלטה של משרד הפנים ע”י הגשת עתירה לבית המשפט.

סגור לתגובות.